BestForumSoft
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Time
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
»  Internet employment
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Feb 16, 2014 11:57 am Scris de Narcys96

» Servar de Counter Strike ZOmbie Mod
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Apr 03, 2010 9:48 am Scris de ions

» Incepe sa castigi bani
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Ian 05, 2010 6:45 pm Scris de vodafone03

» www.mafiotul.ro
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 2:24 pm Scris de adhishor

» Jocul www.mafiotul.ro
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 2:03 pm Scris de adhishor

» Cele mai noi aparitii a filmelor de comedie
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 10:17 pm Scris de darth vader

» Lista Jocuri web
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 3:56 pm Scris de faraonu

» Baiat de Cartier
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:06 pm Scris de ChuChu

» Poveste de Cartier
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:05 pm Scris de ChuChu

» Baiat de Cartier
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:00 pm Scris de ChuChu

» Poveste de Cartier
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 8:52 pm Scris de ChuChu

» caut moderator
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:21 am Scris de RamseS

» Film preferat
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:03 am Scris de RamseS

» BaiatDeCartier
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Ian 10, 2009 9:40 pm Scris de Lawrence

» Post Youtube
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Dec 24, 2008 12:48 am Scris de ElecktroBoy

» Opere Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 5:03 pm Scris de razvan05

» Padurea Spanzuratilor Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 5:02 pm Scris de razvan05

» Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 4:58 pm Scris de razvan05

» Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 4:56 pm Scris de razvan05

» Pareri Antivirus
Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Dec 06, 2008 12:02 pm Scris de davidutzu

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
RamseS (256)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
ElecktroBoy (73)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
sebylyka (64)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
pustiu (29)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
alkayda (18)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
davidutzu (18)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
duDa (13)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
uzzi (11)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
alexterro (10)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
Slayer (7)
Post Bancuri - Pagina 5 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 5 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 5 I_vote_rcap 
Parteneri

 

 Post Bancuri

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:14 pm

Un tip merge la aprozar. Se uitã el pe-acolo si cere 1 Kg de cartofi, da` fiecare cartof ambalat separat .. Vânztoru` se uitã putin la el (mirat) si-i pune cartofii, fiecare ambalat separat .. Se mai uita tipu` si cere si-un Kg de portocale, lafel, fiecare portocala ambalata separat . Pune vanzatoru` si-un kg de portocale .. Se mai uita tipu` si vede ceva-ntr-un colt, mic si negru . "Ce e acolo ?" La care vanzatoru` "Piper ma, piper .. Da` nu e de vanzare"
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:16 pm

Noaptea,inainte de teza. In apartamentul dirigai suna telefonul pe la 3. Cu o voce iritata aceasta raspunde:
-Da!
-Dormi?
-Bineinteles ca dorm!
-...si noi invatam f....i gâtu` mã-tii !
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:22 pm

Comandantul in fata formatiei, spune:
-Am auzit ca spun unii ca sunt *****.
Formatia:
- Ha, ha, ha.
Comandantul:
- Nu radeti ca asa e!
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:02 am

Trei femei, una logodita, una casatorita si o amanta stateau de vorba despre relatiile lor si au hotarat sa-si uluiasca barbatii... In acea seara toate trei s-au imbracat sexy, purtand pantofi cu tocuri cui, corset de piele si o masca pe ochi. Ziua urmatoare s-au intalnit din nou...
Fata logodita a spus: - Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. Mi-a spus "Esti femeia vietii mele, te iubesc"... dupa aceea am facut dragoste toata noaptea.
Amanta s-a laudat si ea: - Si la mine a fost incredibil! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Cand am descheiat pelerina, n-a scos nici un cuvant. Am facut doar sex ca nebunii toata noaptea!
In cele din urma, femeia casatorita si-a spus si ea povestea: - Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, m-am echipat cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi. Sotul meu s-a intors de la lucru, a luat telecomanda si o bere si a spus: - Hei Batman, ce-avem la cina?
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:04 am

Un betiv in tramvai, abia se putea tine pe picioare. La o frana mai puternica, betivul cade in bratele unei doamne, care il impinge cat colo.
Betivul se uita la ea, o analizeaza din cap pana in picioare si-i zice:
- Urato!
La care doamna, raspunde promt:
- Betivule!
Betivul cu un aer plictisit, ii raspunde privind-o cu ochii pe jumatate inchisi:
- Mie maine imi trece.
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:10 am

O blonda se duce la ginecolog.
- Domnule doctor am dureri in timpul actului sexual, spune ea.
- Ia sa vedem ce ai, spune doctorul. Se dezbraca fata, doctorul baga mana si o intreaba:
- Te doare?
- Nu.
El baga mai adanc.
- Te doare?
- Nu.
Baga si mai adanc.
- Te doare?.
- Auuuuuuuu!.....
- Pai de ce nu spuneti asa domnisoara?! Aveti amigdalita!
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:11 am

Un tren ciocneste un autobuz plin de calugarite si mor toate.
Ajung in Cer si incearca sa intre pe poarta Raiului, dar Sfintul Petru le spune:
- Stati pe loc, surori, va rog asezati-va la coada si fiecare sa-mi raspundeti la o intrebare ca sa vad ca meritati sa ajungeti in rai.
- Sa vedem, sora Maria, ai atins vreodata penisul unui barbat?
- Hihihi, doar o data, si atunci numai cu virful degetului.
- Bine. Baga degetul respectiv in apa sfintita si intra! - Ia sa vedem, sora Angela, ai atins vreodata penisul unui barbat?
- Paaaai, da! dar l-am luat numai in mina stinga.
- Ei bine, baga mina stinga in apa sfintita si intra!
Cand, dintr-o data se aude o galagie mare: una dintre calugarite isi facea loc dind din coate, impingind pe celelalte surori sa ajunga in fata.
- Dar ce-i cu graba asta, fata mea?, intreba Sfintul Petru.
- Sfintia Ta! Eu va trebui sa fac gargara cu apa sfintita, se poate sa fac asta inainte ca sora Ioana sa-si bage fundul in apa???
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:23 am

O blonda vrea sa se cazaze la un hotel de la mare in plin sezon. Receptionerul ii spune ca nu mai are decat un loc, intr-o camera cu patru paturi, ocupata in prezent de trei barbati. Blonda accepta si se duce la camera. Aici cei trei isi dau coate si fac glume pe seama blondei. La final ii propun:
- Daca stii raspunsul la o ghicitoare ta lasam sa dormi linistita, daca nu vei face sex cu toti trei. Care reptila mare este verde, carnivora, rapace si traieste in apele nilului, iar din pielea ei se fac cele mai scumpe posete sau perechi de pantofi?
Blonda accepta si trece o zi, trec doua zile, nimeni nu iesea din camera. Impacientat receptionerul deschide usa si in interior doi barbati zaceau lesinati, iar al treilea, dezbracat statea in genunchi in fata patului in care trona blonda dezbracata.
- Spune te rog CROCODIL!!!!!
- Nu..nu..nuu..... raspunsul corect este ROSIA!
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:23 am

Un tip se opreste pentru o scurta vizita la prietenul sau care este paralizat de la brau in jos. Dupa ce se plimba putin prin gradina, gazdei i se face frig la maini.
- Ai putea sa imi aduci manusile din camera mea? isi intreaba amicul.
Acesta, plin de solicitudine, da fuga pe scari. Sus, cele doua fiice ale amicului paralizat finalizau lucrarea de terminare a liceului.
- Buna ziua fetelor! Tatal vostru m-a trimis sus sa facem o partida de sex in trei, arunca spontan tipul.
La care fetele, mirate, raspund:
- Nu se poate!
- OK. Sa verificam, spune el, dupa care striga in josul scarilor:
- Pe amandoua?
- Da... Pe amandoua!
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:30 am

Turisti din lumea intreaga se duc la MARELE CANION sa isi auda ecou
striga englezu:
-i love you
ecou-i love you
francezu-je te aime
ecou-je te aime
romanu-te iubesc
ecou -te iubesc
chinezu-hontang ton hui
ecou -CE BA?????????????
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:32 am

Se spune ca o blonda, avand dificultati financiare, a hotarat sa rapeasca un copil pentru a incerca sa obtina o anumita suma de bani din rascumparare.
A mers intr-un parc, a ademenit un copil in spatele unui copac si a scris urmatorul bilet: "V-am rapit copilul! Imi pare rau ca am fost nevoita sa fac asta, dar am mare nevoie de bani. Lasati 10.000 de dolari intr-o punga de plastic, in spatele primului pom de pe aleea principala, maine dimineata la ora 7." Semnat: "Blonda".
A prins biletul cu un ac de siguranta de geaca copiluli si i-a spus sa mearga direct acasa.
A doua zi, s-a intors in parca si a gasit cei 10.000 de dolari exact in locul indicat, impreuna cu un bilet: "Iata cei 10.000 de dolari. Pur si simplu nu pot sa cred ca o blonda ii poate face una ca asta unei alte blonde..."
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:36 am

Un orasean bogat, isi face o casa de vacanta in inima muntelui, aproape de o stana de oi. Cand fiul unui cioban se ofera sa-l ajute la treburi pe langa casa, omul isi aminteste de un zvon privitor la dimensiunile sexului muntenilor si se hotaraste sa-l verifice, de aceea il cheama pe tanar in casa:

- Mai, Ioane, daca tu ai sexul atat de mare cat acest casetofon, sa stii ca ti-l dau tie!

Zis si facut! Ion se descheie la prohab si-si etaleaza mandretea langa casetofon si apoi pleaca fericit cu casetofonul.

A doua zi dis-de-dimineata, Ion apare la usa oraseanului si bate nerabdator:

- Nene, deschide, sunt eu, Ion! Am venit cu tata sa ne dai si frigiderul!!
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Dec 01, 2008 1:43 am

Se duce o femeie la farmacie si-i zice farmacistului:
-Dati-mi si mie niste otrava !!
-Pentru ce ?? zise farmacistul
-Pai vreau sa il omor pe barbata-miu
-Dar nu pot sa va dau !!!
Scoate femeia din geanta o poza cu femeia farmacistului si cu barbatul ei si i-o arata.
-Pai de ce nu ati spus ca aveti reteta !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Post Bancuri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Post Bancuri
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Cum fac un post de radio pe net?
» Post Youtube
» Regulament Post Bancuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BestForumSoft :: Diverse :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: