BestForumSoft
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Time
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
»  Internet employment
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Feb 16, 2014 11:57 am Scris de Narcys96

» Servar de Counter Strike ZOmbie Mod
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Apr 03, 2010 9:48 am Scris de ions

» Incepe sa castigi bani
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Ian 05, 2010 6:45 pm Scris de vodafone03

» www.mafiotul.ro
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 2:24 pm Scris de adhishor

» Jocul www.mafiotul.ro
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 2:03 pm Scris de adhishor

» Cele mai noi aparitii a filmelor de comedie
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Feb 18, 2009 10:17 pm Scris de darth vader

» Lista Jocuri web
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 3:56 pm Scris de faraonu

» Baiat de Cartier
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:06 pm Scris de ChuChu

» Poveste de Cartier
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:05 pm Scris de ChuChu

» Baiat de Cartier
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:00 pm Scris de ChuChu

» Poveste de Cartier
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 8:52 pm Scris de ChuChu

» caut moderator
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:21 am Scris de RamseS

» Film preferat
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Ian 12, 2009 12:03 am Scris de RamseS

» BaiatDeCartier
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Ian 10, 2009 9:40 pm Scris de Lawrence

» Post Youtube
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Dec 24, 2008 12:48 am Scris de ElecktroBoy

» Opere Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 5:03 pm Scris de razvan05

» Padurea Spanzuratilor Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 5:02 pm Scris de razvan05

» Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 4:58 pm Scris de razvan05

» Liviu Rebreanu
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 4:56 pm Scris de razvan05

» Pareri Antivirus
Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Dec 06, 2008 12:02 pm Scris de davidutzu

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Top postatori
RamseS (256)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
ElecktroBoy (73)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
sebylyka (64)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
pustiu (29)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
alkayda (18)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
davidutzu (18)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
duDa (13)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
uzzi (11)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
alexterro (10)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
Slayer (7)
Post Bancuri - Pagina 4 I_vote_lcapPost Bancuri - Pagina 4 I_voting_barPost Bancuri - Pagina 4 I_vote_rcap 
Parteneri

 

 Post Bancuri

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:11 pm

O femeie foarte seducătoare intră într-un bar, se duce la toaletă, iar cînd vine, se duce direct la barman şi începe să-l mîngăie tandru pe barba stufoasă: "Tu eşti şeful?", întreabă ea, mîngîindu-i faţa cu ambele mîini. "Nu, nu sunt eu", îi raspunde el. "Poţi să-l chemi pentru mine; vreau neapărat să vorbesc cu el?", spuse ea plimbîndu-şi mîinile prin faţa şi părul lui. "Mă tem că nu", răspunse barmanul vizibil excitat, "Pot să te ajut eu?". "Da", spuse ea, băgîndu-i două degete în gură şi lăsându-l să i le sugă, "Spune-i că nu e nici hîrtie igienică şi nici săpun la toaleta femeilor"
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:12 pm

Doi ardeleni intră într-un bar. Ion îl întreabă pe Vasile:
- No, mă, ce eşti aşa de supărat?
- Apăi abia aştept să ajung acasă şi să rup chiloţii muierii.
- D-apăi ce ai, mă, cu chiloţii femeii?
- Apăi mă aşa mă strîng că de-abia pot mere cu ei pe stradă…
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:12 pm

Lupul o aleargă pe Scufiţa Roşie prin pădure. Ea fuge, fuge, fuge şi, în sfîrşit, ajunge la casa bunicuţei.
MORALA: Cele mai bune prietene ale unei fete sînt picioarele.
A doua zi, lupul o aleargă pe Scufiţă prin pădure, o prinde şi o violează.
MORALA: Şi cele mai bune prietene se pot despărţi!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:13 pm

Trei femei stau de vorbă:
- Tu, bărbatu-meu e aşa un animal, de mă fute şi atunci cînd sînt pe ciclu.
- Asta-i nimic. Al meu nu numai că mă fute, dar îmi trage şi o limbă pe deasupra.
- Atunci al meu e cel mai mare animal. Cînd sînt pe ciclu, mă fute, mă linge şi pe deasupra iese să mai sperie şi copiii vecinului cu mutra lui însîngerată.
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:13 pm

Un punk-er urcă într-un autobuz. Părul său era făcut spice, colorat verde, roşu, albastru şi portocaliu. Hainele îi erau o amestecătură de cîrpe şi piele, picioarele îi erau goale şi corpul îi era plin de cercei. Se aşează pe singurul loc liber, exact în faţa unui bătrîn, care se tot holba la el.
- Ce te tot holbezi, moşule? Ce, tu n-ai făcut nimic aiurea cînd erai tînăr?
Bătrînul:
- Ba da. Odată, cînd eram în marină, m-am îmbătat în Singapore şi am futut un papagal. Mă gîndeam că poate eşti fiu-meu...
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:13 pm

Vine Ion acasă de la oraş şi zice către Maria, hotărît:
- Marie, stinge lumina, trage perdelele şi în pat iute.
- Mă Ioane, da' mai am de lucru.
- Dac-am zis, am zis!
Vede Maria că n-are încotro, se conformeaza. Se pune şi Ion în pat, trage plapuma peste ei şi zice:
- No, acum Marie, să-ţi arăt ce ceas cu fosfor mi-am cumpărat.
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:14 pm

Vin piticii de la muncă... Hai hoo, hai hoo, etc. Cînd ajung în dreptul casei primul zice:
- Bă, la noi e lumină!
- E lumină!
- E lumină! ... pînă la ultimul (Mutulică).
Primul zice:
- Înăuntru e o fată!
- E o fată!
- E o fată!... pînă la ultimul (Mutulică).
Primul zice:
- E frumoasă!
- E frumoasă!
- E frumoasă! ... pînă la ultimul (Mutulică).
Ultimul zice:
- Ce face?
- Ce face? ... pînă la primul.
Primul zice:
- S-a sculat!
Ceilalţi:
- Şi mie!
- Şi mie!
- Şi mie! ... pînă la ultimul (Mutulică).
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:14 pm

Preşedintele Bush şi secretarul de stat Colin Powell stăteau într-un bar. Un tip intră şi îl întreabă pe barman:
- Nu-s ăia preşedintele Bush şi Colin Powell acolo la masă?
- Da, ei sînt, răspunde barmanul.
Aşa că tipul se duce la si le zice:
- Ce onoare, ce faceţi aici?
- Plănuim al treilea război mondial, zice Bush.
- Serios? Şi ce o să se întîmple?
- O să omorîm 140 de milioane de irakieni şi o blondă cu ţîţe mari, zice Bush.
La care tipul:
- O blonda cu ţîţe mari? De ce o blondă cu ţîţe mari?
Bush se întoarce spre Powell, îl bate pe umăr şi zice:
- Vezi, bă deşteptule, ţi-am zis eu că n-o să-i pese nimănui de 140 de milioane de irakieni!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:15 pm

Un român şi un ungur în tren. Ungurul întreabă:
- Nu te supăra, ce scrie pe plăcuţa asta?
- Păi scrie în româneşte "Nu vă aplecaţi pe geam, pericol de moarte!"
- Dar mai jos ce scrie?
- Păi scrie acelaşi lucru, dar în engleză.
- Dar mai jos?
- Acelaşi lucru în franceză.
- Dar în ungureşte de ce nu scrie?
- Păi voi aveţi voie!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:15 pm

Doi moroşeni, Gheorghe şi Vasile, merg la lucru în ţară. După prima zi de lucru, merg şi ei la cîrciumă. Ca sa nu zică oamenii că-s beţivi, ei cer două cafele.Gheorghe bea din cafea şi-i dau lacrimile,Vasile îl întreabă:
- De ce plîngi, măi Gheorghe?...
- Plîng pentru că mă gîndesc la mama, care a rămas acasă singură cu gospodăria.
Vasile îl consolează:
- Lasă, măi, că ajungem şi noi acasă după ce facem un ban.
Bea şi Vasile din cafea şi-i dau şi lui lacrimile, la care Gheorghe îl întreabă:
- Ce ai, măi Vasile, de ce plîngi?
- Mă gîndesc la săracu' tata cum ar băga ****-n mă-ta că nu mi-ai spus că-i fierbinte cafeaua!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:16 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Question Exclamation Exclamation Cică un OZN a aterizat la olteni şi primarul unui sat îi sfătuieşte pe locuitori ca, în caz că văd un extraterestru, să vorbească clar, răspicat şi nu prea mult.
Gheorghe era la coasă… coseşte el ce coseşte şi vede ceva mic, verde, şi cu ochii bulbucaţi în iarbă. Se duce la el şi-i zice:
- Eu, Gheorghe, cosaş, cosesc...
La care creatura din iarbă zice:
- Eu, Ghiţă, pădurar, mă cac!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:16 pm

În urmă cu multă vreme, moş Ion ajunge în America şi se duce la bordel. Întreabă:
- Cît costă?
Răspunde curva:
- Doi dolari.
- De ce doi dolari?
- Unul de băgat, unul de scos.
Bagă moş Ion **** şi rămîne încremenit.
- Ce s-a întamplat, zice curva, ce-ai rămas aşa, dă şi tu din cur, ca tot omu'.
- Nu pot, zice moş Ion, n-am decît un singur dolar.
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:17 pm

Ion şi Maria pe terasă. Ion citeşte "Times". La un moment dat, Maria îi spune lui Ion:
- Mă Ioane, vezi că vine ploaia! Acoperă fînul ăla cu ceva, c-o să-l ude!
Ion nu zice nimic şi citeşte în continuare "Times". Începe să picure. Maria se impacientează:
- Mă Ioane, începu ploaia! Pune mîna şi acoperă fînul ăla că-l udă, ce naiba!
Ion n-o ascultă. Plouă, fînul este ud, iar Maria supărată:
- Hai, mă Ioane, dă-o dracului de treabă! A udat fînul şi tu stai şi nu faci nimic!
Ion, tacticos, pune "Times" la o parte şi spune:
- Fă Mario, you have an obsession!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:17 pm

Dr.Schlambaugh, profesor universitar la Departamentul de Chimie Inginerească din University of Oklahoma era cunoscut pentru întrebările pe care le punea la examene, cum ar fi: "De ce zboară avioanele?".
Acum cîţiva ani, la examenul de la "Momentul, căldura şi transferul masei", biletul de examen conţinea întrebarea: "Este iadul exotermic sau endotermic? Argumentaţi-vă răspunsul cu fapte."
Cei mai multi dintre studenţi au scris ca dovezi ceea ce credeau ei, folosind legea lui Boyle sau ceva similar. Doar un singur student a scris următoarele:
"În primul rînd, trebuie să presupunem că, dacă sufletele există, ele trebuie să aibă o masă oarecare. Dacã au, atunci un mol de suflet de asemenea trebuie să aibă masă. Deci, care este rata intrării sufletelor în iad şi care este rata ieşirii sufletelor din iad? Cred că putem presupune fără a greşi că, odată ajuns în iad, sufletul nu mai pleacă.
Cît despre sufletele care intră în iad, să privim la diferitele religii care există în lume astăzi. Unele religii spun că, dacă nu eşti membru al religiei lor, vei merge în iad. Deoarece aceste religii sînt mai mult de una şi o persoană nu poate aparţine la mai mult de o religie, putem prezice că toate sufletele merg în iad. La rata naşterilor şi a deceselor de astăzi, ne putem aştepta ca numărul de suflete din iad să crească exponenţial.
Acum să vedem rata schimbării volumului iadului. Legea lui Boyle spune că pentru ca temperatura şi presiunea în iad să rămînă constante, raportul masei sufletelor cu volumul trebuie să rămînã constant.
Răspuns 1: Dacă iadul se extinde cu o rată mai mică decît rata intrării sufletelor în iad, atunci temperatura în iad va creşte pînă cînd iadul va exploda.
Răspuns 2: Dacă iadul se extinde cu o rată mai mare decît rata intrării sufletelor în iad, atunci temperatura şi presiunea în iad vor scădea pînă cînd iadul va îngheţa.
Deci care din ele este corectă?
Dacă acceptăm postulatul (pe care mi l-a dat colega mea Teresa Banyan în primul an) că "va fi ger în iad înainte să mă culc cu tine" şi luînd în considerare că încă nu am reuşit să am relaţii sexuale cu ea, atunci răspunsul 2 nu poate fi corect. Deci iadul este exotermic.
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:17 pm

Cel mai veninos şarpe din lume
NUME: "Expecteria pantalonius" (Şarpele de pantaloni)
RĂSPÎNDIRE: În toată lumea
DESCRIERE: Culoarea poate varia de la roz la negru. Nu are colţi, dar are un scuipat deosebit de veninos. Mărimea variază de la 8 la 30 centimetri, în funcţie de starea de spirit şi de subspecie.
SIMPTOME: Acest şarpe atacă în special femeile, în partea de jos a abdomenului, avînd ca rezultat o umflătură. Aceasta va creşte, dînd dureri groaznice după nouă luni. Atacul, de obicei, nu este fatal. Se cunosc cazuri de atac la bărbaţi în partea din spate-jos a abdomenului, care pot duce la boli incurabile şi posibil la moarte.
HABITAT: De obicei poate fi găsit în dormitor, dar a fost raportată apariţia sa în cele mai neobişnuite locuri.
ANTIDOT: Diferite tipuri de vaccinuri sînt disponibile pentru femei. Oricum, odată veninul injectat în corp, doar măsurile drastice pot asigura recuperarea completă. Nu există antidot cunoscut pentru bărbaţi.
CE SĂ FACEM IN CAZ DE ATAC:
GAROU: Nu aplicaţi garou, deoarece veninul este introdus prea adînc în corp pentru a fi afectat.
TĂIEREA RĂNII: Este complet inutilă şi fără efect, deoarece sîngerarea se va opri de la sine după cîteva săptămîni.
SUGEREA RĂNII: Metoda este cea mai populară printre victime, dar pînă acum nu s-a raportat să aibă vreun succes.
MULGEREA ŞARPELUI:
1. Plasaţi cele patru degete ale mîinii drepte în jurul gîtului reptilei, cu degetul mare opus.
2. Apucaţi ferm şi mişcati mîna într-o miscare în sus şi în jos.
3. Acest lucru va face ca şarpele să devină foarte agresiv şi să înceapă să scuipe.
4. Timpul necesar pentru mulgerea şarpelui depinde în întregime de cel care execută mulgerea şi de timpul scurs de la ultimul atac al şarpelui.
5. După mulgere, şarpele ar trebui să fie nevătămător timp de circa 20 de minute.
CONCLUZIE:
Acest şarpe, deşi foarte agresiv şi activ, nu este în mod necesar dăunător, iar tratat cu respectul cuvenit poate fi un animal de companie minunat. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:18 pm

Cică era un bar de vampiri. Vine într-o seară un vampir urît rău de tot cu nişte colţi imenşi şi-i cere barmanului un pahar cu sînge de fată de 17 ani. Este servit, bea, plăteşte şi pleacă. Vine un altul şi mai urît:
- Vreau şi eu un pahar de sînge de fată de 16 ani!
Este servit, bea, plăteşte şi pleacă. Vine altul mult mai hidos decît ceilalţi şi spune:
- Vreau şi eu un pahar de apă fiartă!
Barmanul, consternat, îi spune:
- Ne pare rău, domnule, dar acesta este un bar de vampiri, nu se serveşte decît sînge!
- Băi flăcău, dacă vrei să nu iasă cu scandal, adu-mi imediat un pahar cu apă fiartă. Barmanul, puţin speriat, se duce şi-i aduce ăstuia un pahar de apă fiartă, dar - curios din fire - îl întreabă:
- Domnule, nu vă supăraţi, dar ce aveţi de gînd să faceţi cu apa asta?
- Vreau să-mi fac un ceai, ai ceva împotrivă? şi scoate din buzunar un tampon proaspăt folosit.
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:51 pm

Un tip mergea cu autobuzul cînd, lîngă el, se aşează cea mai încîntătoare femeie pe care o văzuse pînă atunci. Singura problemă era că femeia era călugariţă. Se gîndeşte să o abordeze oricum:
- Soră, eşti cea mai frumoasă femeie pe care am văzut-o şi trebiue să fac sex cu tine!
- Îmi pare rău, îi răspunde ea, dar mi-am dăruit trupul lui Dumnezeu! şi pleacă.
Pe neaşteptate, şoferul autobuzului se întoarce către tip:
- Ştiu cum să faci s-o prinzi! Tipa merge în fiecare zi la ora 3 la biserică să se spovedească.
Şi soferul îi spune planul lui, iar tipul pleacă fericit.
A doua zi la ora 3, tipul se îmbracă în preot. Se apropie de călugariţă şi-i spune:
- Soră, Dumnezeu mi-a poruncit să fac sex cu tine!
Ea îi răspunde:
- Bine, dacă asta e voinţa lui Dumnezeu! Dar, deoarce sînt fată mare şi datorită iubirii mele faţă de Dumnezeu, nu o fac decît în cur.
Tipul se învoieşte şi are cea mai grozavă experienţă sexuală. Dupa ce termină, îşi dă jos hainele şi-i spune:
- Surpriză! Sînt tipul din autobuz.
La care călugariţa se întoarce şi ea şi-i spune:
- Surpriză! Sînt şoferul autobuzului!
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 2:51 pm

Un clujean vine în Bucuresti să se plimbe. Se duce el la un hotel şi cere o cameră. Recepţionerul îi spune că daca vrea cameră este una de două persoane pe care trebuie să o împartă cu un negru. Clujeanul nu are ce face şi împarte camera cu acel negru. Anunţă recepţionerul să îl scoale dimineaţa la 6 că are tren şi intră în cameră. Cînd îl vede pe negru îi zice:
- Bă, urît eşti, bă!
Negrul nu are nici o reacţie. Văzînd că nu zice nimic, clujeanul începe să-l înjure. Negrul, înţelegînd ce zicea românul, îl vopseşte pe clujean cu negru în timp ce acesta dormea. Dimineaţa, îl scoală cei de la hotel pe clujean. Intrînd în baie, se uită în oglindă şi cînd se vede negru îşi zice:
- Uite, proştii în loc să mă scoale pe mine l-au sculat pe negru
Sus In jos
sebylyka

sebylyka


Mesaje : 64
Data de înscriere : 18/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 3:03 pm

Un tip intră într-un bar cu un crocodil. Toată lumea e speriată şi se ascunde pe sub mese. Barmanul îi spune:
- Ieşi, domnule, cu crocodilul de aici, nu vezi că îmi sperii toţi clienţii, ce dracu faci...
Tipul cu crocodilul spune:
- Stai liniştit că e un crocodil tare cuminte. Uite, vă fac o demostraţie.
Şi loveşte crocodilul în cap, crocodilul deschide gura. Îşi introduce penisul în gura crocodilului, îl loveşte din nou în cap şi crocodilul începe să sugă. Loveşte din nou crocodilul în cap, acesta deschide gura şi totul e în regulă.
- Vedeţi,spune el, nu e nici o problemă. Daca cineva doreşte, poate să încerce.
La care o blondă spune:
- Domnule, eu aş încerca, dar te rog nu mă lovi aşa de tare în cap.
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 8:59 pm

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului: - Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota? - Profesorul: Da. - Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal? Se gandeste profesorul.... nu stiu, si ii mareste nota. Studentul raspunde: - Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:00 pm

un politist cade intr-un canal...la care el spune..."ce noroc pe mine ca nu este capacul pus la canal..ca altfel cum mai ieseam de aici?"
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:01 pm

Un politist se duce la munca.Ajuns la sectie observa ca este incaltat cu un adidas intr-un picior si un pantof in celalalt picior...Se gandeste sa se duca acasa sa se schimbe...ajuns in fata blocului el isi spune..."ce ***** sunt..dar acasa nu tot un adidas si un pantof am?
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:02 pm

- Bade Ioane, cand vine ploaia ce faci?
- Apai, ma pun in toiag si astept sa treaca.
- Dar daca e ploaie mocaneasca, de aia de tine mult?
- Noo... apai la aiasta n-am ce-i face.
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:07 pm

La tara, un postas se duce cu corespondenta. La un moment dat, ajunge la o casa.
Bate omul la usa, insa nu-i raspunde nimeni. Mai bate odata! Tot la fel.
Se uita pe geam si vede in casa un barbat si o femeie, goi-pusca.
Femeia era intinsa in pat, cu un deget in v……gin si unul pe covor, iar barbatul pe covor, cu un deget in c…..r si unul in acvariu.

Contrariat, postasul mai bate odata la usa, dar tot nu-i raspunde nimeni.

Pleaca mai departe, la vecinul ciudatilor.
Ajuns la vecin, il intreaba:

"Domnule, am fost la vecinii dumitale si uite ca am patit? Si-i povesteste toata tarasenia...
- A, zice vecinul, pai vecinii mei sunt surdo-muti si dumneata ai nimerit tocmai cand se certau.
- Cum, dom'le, ca nu faceau nici un gest?
- Pai, ea ii spunea lui: "Du-te-n ***** ma-tii si bate covoarele!",

iar el ii spunea ei: "Ma pupi in cur, ma duc la peste"
Sus In jos
pustiu

pustiu


Mesaje : 29
Data de înscriere : 28/11/2008

Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Noi 29, 2008 9:11 pm

Pe la vreo 10 noaptea..ingrijitoru de la cimitir incepe sa coseasca iarba de langa morinte..trage el ce trage,la un moment dat un mort ii pune mana pe umar...se intoarce ingrijitoru capu..se uita nu zice nimica..mai trage de coasa ce trage si iarasi ii pune mortu mana pa umar.,isi intoarce capu spre mort ..si nu zice nimica.la un moment dat mortu se enerveaza shi da sa sara gardu..shi dintro data se vede mortu cu mana ingrijitorului pe umar
la care ingrijitoru:-Radem shi glumim..da nimeni nu paraseste incinta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Post Bancuri - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Post Bancuri   Post Bancuri - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Post Bancuri
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cum fac un post de radio pe net?
» Post Youtube
» Regulament Post Bancuri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BestForumSoft :: Diverse :: Divertisment :: Bancuri-
Mergi direct la: